Skladování | Vinotéka winelink.cz

Skladování vína

Úschovna vín – Wine Storage
winelink.cz
nabízí službu úschovy vašich vín ve skladovacím zařízení s kontrolovanou teplotou okolo 13 C a vlhkostí mezi 74-78% v Praze 10 a v Nymburce za ceny nižší než ve full service úschovnách a srovnatelné se self-storage zařízeními. Jednoduše zařiďte, aby se vaše víno dostalo k nám, a my se postaráme o zbytek. Zajistíme jeho bezpečné uložení, evidenci a zajištění optimálních podmínek pro jeho archivaci. Potřebujete víno? Pošleme Vám ho nebo si ho můžete osobně vyzvednout.

Náš sklad
winelink.cz
má k dispozici skladové prostory o výměře 2200 m2  s kontrolovanou teplotou, zajištěné kamerovým systémem a pod stálou ochranou. Vaše víno je u nás v bezpečí!

Kolik to stojí?
Účtujeme 2,50 Kč za měsíc za každou 750 ml lahev nebo její ekvivalent. Lahev větší než 750 ml je účtována jejím 750 ml ekvivalentem. Příklad: lahev o objemu 3 litrů je účtována 4x 750 ml, takže měsíční poplatek je 14 Kč. Lahve menšího objemu než 750 ml jsou účtovány 2,50 Kč měsíčně.
Uložení Vašich vín je zcela zdarma, ale účtujeme 9 Kč za manipulaci jedné lahve při jejím vyskladnění z úschovny – neplatí však pro vína zakoupená přes winelink.cz.

  • 2,50 Kč / 1 láhev (750ml) / měsíc
  • naskladnění ZDARMA
  • vyskladnění ZDARMA pro zákazníky winelink.cz (uskladněné víno je koupeno od winelink.cz), jinak 9 Kč / 1 ks
  • minimální skladovací množství je 60 lahví 750ml = 210 Kč / měsíc


Vína zakoupená přes winelink.cz nepodléhají skladovacím poplatkům po dobu prvních (3) měsíců!!!


Uskladnění a vyskladnění probíhá standardně po kartonech. Kartony mohou být kombinované z různých vín. Ve zvláštních případech a po domluvě je možné připravit k odběru i jednotlivé kusy. 
Všechna vína v našem skladu musí být pečlivě zabalena v krabici. Pokud nemáte vlastní obal, nabízíme spousty druhů kartónových krabic na víno různých rozměrů.
Minimální cena za skladování je 210 Kč měsíčně.

Pojištění
Vaše vína jsou chráněna pojištěním, které se vztahuje na krádež, živelné pohromy a rozbití.

Přidání a vydání vín
Před vaším prvním uskladněním nás, prosím, předem kontaktujte pro založení Vašeho klientského účtu. Vína zakoupená prostřednictvím winelink.cz nepodléhají skladovacím poplatkům po dobu 3 měsíců. Pro vyskladnění vín stačí zaslat email na info@winelink.cz s přesným seznamem a počtem vín. Vaše víno bude připraveno v pracovní dny mezi 9.00 – 17.30
v místě osobního odběru nebo zasláno kurýrem na sjednané místo dle platného ceníku kurýrních služeb.

Máte otázky? Kontaktujte nás!