Eva Solo Barevná karafa do lednice | Vinotéka winelink.cz

Cena s DPH 1299 Kč
Ks
Pridat.eu

Eva Solo Barevná karafa do lednice

Podrobný popis

Dobře to znáte. Váš oblíbený džbán se kvůli své šířce nevejde do dveří lednice nebo je zase moc vysoký do police, a protože jste víko již dávno ztratili, tekutina rychle načichne česnekovým sýrem, který máte v lednici. Vychlazenou vodu se proto snažíme získat tak, že naplníme staré lahve od limonády či minerálky vodou z kohoutku, jelikož se do lednice snadněji vejdou. Pokud jste se však pokusili smíchat v 1,5 litrové lahve od kokakoly džus, víte, jak je těžké zabránit tomu, aby se džus nevylil na linku a nezanechal lepkavé stopy na stranách lahve. A nakonec musíte být chirurgicky přesní, abyste přes hrdlo lahve dostali plátky citronu či led.

S novou karafou Eva Solo do lednice však nevylijete ani kapku. Má totiž patentovanou příklopku, která brání ukapávání a kterou naleznete i na dalších výrobcích Eva Solo. Karafa do lednice je navržena v jednoduchém, klasickém tvaru lahve od mléka - ta totiž nejlépe pasuje do dveří lednice. Hrdlo karafy je dostatečně velké, aby přes něj prošly kostky ledu a plátky citrónu, a také má příklopku, která se při nalévání automaticky otevírá. Vyhnete se tak nepříjemné pachuti a ani kostky ledu nevyšplouchnou do skleničky. A navíc karafa samozřejmě působí na stole velmi dekorativně.

Stejně jako tea makery a kávovary Eva Solo, na karafu můžete nasadit izolační potah, který udržuje obsah v chladu. Karafa se tak výborně hodí k příjemné večeři u jídelního stolu nebo na terasu k horkému letnímu večeru.

Potah je vyroben z neoprenu a je dodáván v několika barvách: černé, červené, oranžové, limetkové, tyrkysové a růžové. Určitě tak naleznete variantu odpovídající svému stylu. Potah má zip, takže před uložením karafy do lednice a mytím příklopky v myčce jej můžete snadno sejmout.

Karafa má objem 1l a dodává se s naklápěcím víčkem.

výška 26,5cm, průměr 9cm

černý neopren

červený neopren

růžový neopren

limetkový neopren

tyrkysový neopren

oranžový neopren

hnědý (Havana) neopren

fialový neopren

kovově šedý neopren

krémový neopren

Barvu obalu specifikujte v Poznámce na konci objednávky. Pokud ji neuvedete, budeme Vás kontaktovat.

Všechny produkty značky Eva Solo

Země původu: Dánsko

Odrůda (typ): Doplňky

Vinařství:

Ročník: NV

Doba dodání: Do týdne